Forum kinoorange.pl

Nawigacja po forum
Musisz się zalogować jeżeli chcesz umieszczać wpisy i zakładać tematy.

Horrory - lubicie ten gatunek?

Horrory, ciekawy gatunek filmowy, który raz jest dobry, raz totalnie popieprzony.

Zacznijmy od horroru psychologicznego. Dajmy na to Silent Hill. Film na podstawie gry o tym samym tytule. Gra jest jedną z mistrzowsko wykonanych, z kolei film jest dość dobry. Nigdy nie lubiłem tego typów horrorów, ze względu na to, że ostro ryją mózgi. A teraz czas na film gore. Mój faworyt, ze względu na to, że był w produkcji z stosunkowo małym budżetem. Mianowicie Piła. Jeśli masz obrzydzenie przed krwią, to nie oglądaj. Cała Piła wręcz ocieka w krew i posokę. Niestety, najnowsze części mają trochę inny klimat, co do innych, ale da się obejrzeć. I przychodzi czas na horror komediowy. Tak, komediowy. Sam nie rozumiem po co jest taki gatunek, ALE jest fajny. Dajmy na to, Straszny Film. Kino grozy, horror, komedia. Czego chcieć więcej?

Warto czasami pooglądać trochę horrorów, bo uodporni nas na strach. No i bym zapomniał. Teraz wszystko jest w sieci, więc nie trzeba już czekać tyle na piątek 13 XD. Miłego dnia.

Horrory są ok. Jeden z lepszych to IT, ale ten stary. Trochę zamieszania kiedyś zrobił RING i bleair project. Pamiętacie może taki 13 duchów?  Co teraz można ciekawego obejrzeć z tego gatunku?